SCOPUS – одна з найбільших реферативних баз даних та інструмент для відстеження цитованості наукових статей. Scopus індексує наукові журнали, матеріали конференцій та серіальні книжкові видання. Розробником та власником SciVerse Scopus є видавнича корпорація Elsevier – провідне видавництво, яке щороку випускає близько чверті всіх статей світових наукових журналів (м. Амстердам, Нідерланди). Доступ до бази даних Scopus - це можливість слідкувати за міжнародними науковими дослідженнями, отримувати актуальну та якісну наукову інформацію із своєї тематики, дані про цитування та ін.
Термін доступу до електронної бази даних Scopus – до 31 грудня 2021 р. включно.
Віддалений доступ можна отримати звернувшись до адміністратора, в бібліотеку (к. 102) або надіславши лист з запитом на library@univd.edu.ua
Мультимедійні навчальні посібники щодо роботи зі Scopus:
- Пошук документів
- Перегляд результатів
- Перегляд документів
- Пошук авторів
- Пошук установ
- Перегляд інформації про установу
- Джерела Scopus
- Метрики Scopus
Корисне: посилання на матеріали та ресурси, які допоможуть Вам у роботі з базою Scopus:
- Коригування профілю автора
- Актуальні списки видань, що індексуються в Scopus і тих, індексацію яких припинено (у форматі xls)
- Журнали відкритого доступу (Open Access) Elsevier (шукати "Search for open access journals")
- У разі виникнення питань щодо коригування бібліографічної інформації з окремих публікацій в Scopus (англ.): BDcontenthelpdesk@elsevier.com.
- У разі відсутності в Scopus публікацій з індексованих джерел Scopus (англ.): bd-scm@elsevier.com, BDcontenthelpdesk@elsevier.co
WEB OF SCIENCE (WoS) - наукометрична база даних, одна з найбільших та популярних мультидисциплінарних наукових платформ у світі, на якій розміщено бази наукової літератури і патентів. Платформа WoS є власністю компанії Clarivate Analytics. На сьогодні на платформі Web of Science розташовано 15 баз даних, що створюються як компанією Clarivate Analytics так і її партнерами. Загалом на платформі індексується більше 33 тисяч видань, з 1864 року, з усіх дисциплін.
Основною частиною колекції є наукометрична база даних Web of Science Core Collection (WoSCC), яка складається з індексів наукового цитування періодичних видань з природничих і технічних наук – Science Citation Index Expanded (SCIE), з суспільних – Social Sciences Citation Index (SSCI) та з гуманітарних – Art and Humanities Citation Indeх (AHCI). З 2015 року WoSCC розширена мультидисциплінарним індексом Emerging Source Citation Index (ESCI) архів поглиблюється до 2005 року.
Також в WoSCC представлено індекси цитувань кращих конференцій Conference Proceedings Citation Index (CPCI) та монографії Book Citation Index BkCI і двох хімічних індексів: Current Chemical Reactions (CCR-EXPANDED) та Index Chemicus (IC).
Термін доступу до електронної бази даних WoS – до 31 травня 2022 р. включно.
Віддалений доступ можна отримати зареєструвавшись у базі WEB OF SCIENCE з локальної мережі університету.
Відеоматеріали на YouTube:
Вебінари від Clarivate Analytics українською
Запит на об'єднання декількох записів, що належать одному автору
Видалення чужих публікацій із записів, що належать одному автору
Google Академія - вільно доступна пошукова система, яка індексує повний текст наукових публікацій всіх форматів і дисциплін.